Punkt Przedszkolny "JESTEM"
Strona głowna  /  Galeria
Witamy w dziale Galeria
Tutaj prezentujemy ciekawe chwile z życia przedszkola: wycieczki, zabawy, imprezy okolicznościowe.
Zapraszamy do oglądania.

data dodania: 2014-06-26

data dodania: 2014-06-18

data dodania: 2014-06-17

data dodania: 2014-06-11

Zaprosiliśmy do przedszkola panią Lilianę z labradorem Winusią. Wspólnie spędzony czas w ramach zajęć z dogoterapii nauczy dzieci podstawowych informacji na temat opieki nad psem.  Podczas wspólnych zabaw, konkursów i zajęć dzieci będą mogły nakarmić, wyczesać i poznac lepiej obowiązki związane z posiadaniem psa czy innego zwierzątka. Spotkania z Winusią będa miały formę comiesiecznych zajęć które uwrażliwią nasze przedszkolaki na potrzeby czworonożnych przyjaciół.
data dodania: 2014-05-06

Przedszkolaki miały trudne zadanie. Zając schował upominki w ogrodzie przedszkolnym. Sami zobaczcie czy udało się je odnaleźć

data dodania: 2014-04-18

Tego dnia do przedszkola przybyli rodzice i opiekunowie by wspólnie wykonać ozdoby wielkanocne. Jak zawsze spotkanie było bardzo owocne a wykonane z wielkim zaangazowaniem palmy wielkanocne, kurczaki i baranki powędrowały z przedszkolakami do domu
data dodania: 2014-04-09

data dodania: 2014-03-31

Komu spiewalismy "Sto lat..." w marcu? Nasze przedszkolaki w dniu urodzin mają swój wielki dzień, siadają na tronie w koronie by wysłuchać pieknych życzeń. Oczywiście nie zabraknie w tym dniu także poczęstunku i zdmuchiwania świeczek;-)
Wszystkiego najlepszego Basiu i Marysiu

data dodania: 2014-03-30

data dodania: 2014-03-21

Jak co roku zaprosilismy rodziców do wspólnej zabawy i wykonania wiosennych prac z dziećmi. Tym razem kazda rodzina miała za zadanie wykonać wiosenne nakrycie głowy, w którym przedszkolaki powitały wiosnę.
data dodania: 2014-03-21